www. NaharSara.com

غذای خونگی رو فقط اینجا می تونید امتحان کنید

با سلام

حضور محترم همشهریان گرامی شاهین شهر.               ناهارسرا وب سایتی جهت ارائه غذاهای خانگی با طبخ سالم و بهداشتی خانگی در سطح شاهین شهر می باشد. و فعلا با همکاری یک خانم خانه دار و آشپزخانه مجهز و کامل و بهداشتی تعدادی از غذاهای خانگی بویژه شامی را در دستور کار خود قرار داده است و در سطح شاهین شهر با پیک رایگان توزیع خواهد نمود و بزودی تنوع غذایی و تعداد همکاران بیشتر خواهد شد .

غذاهای ناهارسرا به دو صورت روزانه و روز بعد می باشند یعنی بعضی غذاها را می توانید جهت همان روز و همان وعده حاضر سفارش بدهید  ولی بعضی غذاها را باید برای فردا  سفارش بدهید تا همکاران ما به تعدا مورد درخواست شما با مواد تازه و سالم و بروز آماده کنند که این مورد بیشتر جهت مهمانی ها مناسب می باشد.

ناهارسرا

چرا از ناهارسرا خرید کنم؟

وبسایت ناهارسرا این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا شما از غذاهای هرچند ساده ولی لذیذ خانگی بهره برده و نمونه های آنها را مشاهده کنید و سپس با بررسی نمونه غذاهای موجود در سایت و انتخاب غذای مورد علاقه تان را به راحتی آن را سفارش دهید و درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید.

آیا با خرید از وبسایت ناهارسرا هزینه‌ بیشتری پرداخت خواهم نمود؟

خیر. شما با خرید از وبسایت ناهارسرا ضمن استفاده از آشپزی خانگی و برنج کاملا ایرانی و با توجه به عدم وجود هزینه های اجاره و غیره بابت غذاهای خانگی ناهارسرا قیمت بسیار منصفانه و ارزانی را پرداخت خواهید نمود.

هزینه ارسال غذا چگونه می باشد؟

هزینه ارسال غذا در سطح شاهین شهر کاملا رایگان است ولی تعدادی از غذاهایی که روز بعد آماده می شود باید حداقل ۵ پرس سفارش داده شود و سعی نمایید حداقل دو پرس از غذاهای روزانه شامی سفارش بدهید/  جهت شهرک های اطراف شاهین شهر با هماهنگی و البته تعداد پرس بالا پیک رایگان خواهد بود

چه مواقعی میتوانم از سرویس سفارش اینترنتی وبسایت ناهارسرا استفاده کنم؟

شما می توانید ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته از وبسایت ناهارسرا استفاده نمایید و البته توزیع غذا در ساعات مخصوص خود ارسال می شود مگر در موارد خاص و با هماهنگی وبسایت ناهارسرا / ساعات توزیع ناهار از ساعت ۱۲ ظهر به بعد خواهد بود و توزیع شام از ساعت ۲۰ به بعد می باشد

چه غذاهایی را چه زمانی می توانم سفارش بدهم؟

شما می توانید انواع غذاهای شامی مانند : ساندویچ شامی / خوراک شامی / چلو برنج شامی و شامی عددی را هم ظهر و هم شب و همان زمان وعده غذایی سفارش بدهید و نهایتا یکساعت بعد درب منزل دریافت نمایید ولی مابقی غذاهای خانگی مانند چلو خورشت ها و کوفته  و مرغ شک پر را باید از روز قبل سفارش خود را ثبت نمایید تا برای شما تازه تهیه و ارسال شود /// البته انشالله بزودی ممکن است تعداد غذای های آماده ارسال روزانه بیشتر شود

.

=======

کار در منزل در شاهین شهر

همشهریان گرامی که دارای آشپزخانه مجهز و تمیز بوده و توانایی همکاری با ناهارسرا را دارند و البته امکان دریافت کارت بهداشت را نیز دارند می توانند با ما تماس گرفته تا شرایط همکاری اعلام شود (( البته همکاران ما باید بتوانند هر از چندگاهی به آشپزخانه شما سر زده و امکانات و شرایط را بررسی و تایید کنند))


جهت سفارش غذا بصورت تلفنی اگر سفارش اینترنتی برای شما سخت می باشد

  ۰۹۱۳۵۴۶۴۰۵۰

شاهین شهر – حافظ شمالی

همشهریان گرامی به ناهارسرا . آی آر خوش آمدید

وارد سایت اصلی شوید.com. / این سایت ir. فعال نیست

NaharSara.com

0933-546-4050